Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 22.08.2007

  1. W dniach 28-30 września br. w Poznaniu odbywać się będą Międzynarodowe Targi Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich „FARMA”. Udział w targach stwarza doskonałą sposobność do prezentacji bogatej oferty gospodarczej, kulturalnej i turystycznej województwa. Targi „FARMA” to doskonała okazja do tego, by swoją ofertą zainteresować potencjalnych odbiorców i nawiązać owocne kontakty handlowe.

Materiały promujące prowadzoną działalność firm należy dostarczyć do dnia 10 września br. bezpośrednio do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Departament Informacji i Współpracy z Zagranicą, ul. Wyszyńskiego 1 w Białymstoku.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod numerami telefonów: 085-74-97-453 lub 085-74-97-454.

  1. W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2008r przepisów umożliwiających funkcjonowanie instytucji upoważnionego przedsiębiorcy (AEO), podmioty gospodarcze będą mogły ubiegać się o certyfikat AEO.

    Szersze informacje znajdują się na stronie internetowej Izby Celnej w Białymstoku http://www.bialystok.uc.gov.pl/aeo.html

    Istnieje możliwość przeprowadzenia akcji informacyjnej w przedmiotowej problematyce przez funkcjonariusza celnego. W związku z powyższym Biuro Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej czeka na Państwa zgłoszenia.Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę