Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie bez ciepłej wody

Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi prowadzi w tym czasie prace konserwacyjne i nie będzie dostarczać do mieszkań energii potrzebnej do podgrzania wody. Także od poniedziałku rozpoczęła się przerwa technologiczna na miejskiej pływalni. Kilka lat temu, zaraz po jej uruchomieniu, niektórzy z odwiedzających ten obiekt traktowali go niemal jak łaźnię miejską i to często bezpłatną, czemu sprzyjało wprowadzone na początku funkcjonowania naliczenie opłat.

 Teraz na możliwość skorzystania z basenu (i pryszniców) Zambrowianie będą musieli poczekać do połowy września, ciepłą wodę w kranach będą mieli już prawdopodobnie w piątek, 25.sierpnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę