Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Tragedia na Jeziorze Rajgrodzkim

86-letni mężczyzna utonął rano w Jeziorze Rajgrodzkim. Jak podaje sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku o koło godziny 5 rano mężczyzna - mieszkaniec Warszawy – wypłynął łódką na jezioro. Trzy godziny później zauważono jego ciało unoszące się na wodzie.

Na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło tragedii. Wyjaśniają to policjanci. Od maja jest to już 24 ofiara wody w województwie podlaskim. W ubiegłym roku, przez cały sezon  utopiły się 23 osoby.

Tymczasem wczoraj łomżyńskim strażakom nie udało się odnaleźć ciała 28-latka, który w środę po południu utopił się w Narwi koło Niwkowa. Nurkowie z komendy Straży Pożarnej w Łomży przeszukali ponad pięć kilometrów rzeki, ale nie natrafili na ciało mieszkańca wsi Wierzbowo pod Zambrowem. 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę