Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uwaga kleszcze !!!

Wyjście do parku czy do lasu nie zawsze bywa przyjemne i bezpieczne. W liściach drzew i w trawach ukrywa sie coraz więcej kleszczy. Statystyki są zatrważające. Rocznie w Polsce na choroby odkleszczowe chorują tysiące osób. Profesor Danuta Prokopowicz, kierownik kliniki obserwacyjno-zakaźnej Akademii Medycznej w Białymstoku przestrzega przed chorobami. Choroby odkleszczowe są bardzo groźne a leczenie ich jest przeważnie długotrwałe. Niestety na niektóre ze schorzeń nie ma skutecznej metody obronnej.

W województwie podlaskim co roku występuje więcej kleszczy niż w innych regionach Polski. Od stycznia do końca lipca na choroby odkleszcowe zachorowało w naszym regionie ponad trzysta osób.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę