Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drozdowski-łomżyński Festiwal zakończony

- Panoramę kulturalną współczesnej Polski dopełniają festiwale. My możemy być dumni, że mamy swój własny festiwal – mówił starosta łomżyński, Krzysztof Kozicki. Dziekując za organizację imprezy wręczył dyrektorowi festiwalu Jackowi Szymańskiego herb powiatu łomżyńskiego.

Kilknaście koncetrów, dziesiątki artystów i setki widzów na każdym z koncertów... Od niedzieli do niedzieli w kościołach, w parkach, na placach można było usłyszeć utwory muzyki klasycznej prezentowane podczas XIV edycji Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo Łomża. Wczoraj podczas koncertu finałowego w parku przy Muzeum Przyrody w Drozdowie wystąpił Jacek Szymanski twórca festiwalu i jego goście. Tradycyjnie w koncercie finalowym Festwiwalu wystąpiła większość artystów biorących udział w tegorocznej jego edycji. Około 30 wykonawców zaprezentowało przeboje wokalne i instrumentalne ze światowego repertuaru operowego, operetkowego, musicalowego i instrumantalnego. 

fot. ROK 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę