Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ciesz się życiem - powitanie lata.

Pod tym hasłem Kobiety ze Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w tym roku powitały sezon wypoczynkowy 2007 . 26 czerwca znowu zostałyśmy zaproszone na „Ranczo” do naszej członkini Tereski Chudzińskiej. To była ostatnia okazja by spotkać się przed wakacjami. Dziękujemy Ci za to Tereniu.

            Na wakacje koleżanki zaplanowały różne formy wypoczynku i rehabilitacji. Wszystkie  we własnym zakresie. Jedne pojadą do sanatoriów, na turnusy rehabilitacyjne, na wczasy, wycieczki,  pielgrzymki, do znajomych, do rodziny lub same będą gościły najbliższych, dzieci , wnuki oraz  przyjaciół.
           Staramy się co roku gdzieś pojechać, coś zobaczyć, zwiedzić. Najlepiej wiemy, że dla nas  czas płynie szybciej. Mamy w zwyczaju z naszych podróży przysyłać kartki, które potem zostaną umieszczone w kronice.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
so, 07 lipca 2007 14:08
Data ostatniej edycji: cz, 27 września 2007 19:31:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę