Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwie Polki, które zginęły w Egipcie pochodziły z Dąbrówki Kościelnej koło Szepietowa

Dwie Polki, które zginęły w wypadku samochodowym w drodze z Kairu do Szarm el-Szejk - pochodziły z Dąbrówki Kościelnej koło Szepietowa - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek poinformował I sekretarz ambasady Polski w Kairze Grzegorz Olszak. "W samochodzie znajdowały się trzy dorosłe Polki i jedna dziewczynka. Trzecia kobieta i dziecko przebywają w szpitalu w Szarm el-Szejk. Kobieta jest w dobrym stanie, chodzi; dziewczynka do dzisiaj pozostaje w śpiączce".

My dowiedzieliśmy się, że dorosłe kobiety które podróżowały po Egipcie to rodzone siostry. Dyplomata poinformował, że Polki "przebywały w Szarm el-Szejk w ramach wyjazdu z biurem turystycznym i podczas pobytu zorganizowały wycieczkę do Kairu wynajętym samochodem". Wypadek zdarzył się w drodze powrotnej. Zapytany o okoliczności wypadku, sekretarz ambasady powiedział: "Wiemy, że samochód wyleciał z drogi na zakręcie. Przyczyn mogło być mnóstwo. Ta droga bywa bardzo niebezpieczna, miejscami jest kręta, nie jest oświetlona. To była noc, ludzie mogli być zmęczeni". Ambasada poinformowała rodziny ofiar o wypadku. Dyplomata zaznaczył, że polska placówka w Egipcie jest w stałym kontakcie z kobietą pozostającą w szpitalu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę