Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Olbrzymie powodzenie wystawy zwierząt w Szepietowie.

Stanisław Żochowski z Kamińskich Wiktorów, Witold Kulesza ze Stelmachowa, Marek Piętka ze wsi Pietki Gręzki, Bożena i Zbigniew Jarosiowie z Frankowej Budy oraz Barbara Kosiorek-Medykiewicz - to właściciele zwierząt-superchampionów wyróżnionych tym tytułem w swoich kategoriach podczas XIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która zakończyła się w Szepietowie. Komisje konkursowe, które w sumie oceniały ponad 300 zwierząt wystawionych przez prawie setkę hodowców przyznały też tytuły chamionów i wicechampionów - w sumie około 20.

Poza konkursem 26 wystawców prezentowało kuce, kozy, szynszyle, nutrie, króliki, gęsi suwalskie, kury ozdobne, gołębie i egzotyczne alpaki oraz zachowawcze rasy bydła. Tytuł "Hitu Wystawy" przypadł prezentowanej po raz pierwszy krowie z cielęciem rasy highland należącej do stada Andrzeja Szczęsnego z Dolistowa Starego. Komisja wybrała także spośród prawie 300 stoisk towarzyszących wystawie "Hit Imprezy". Tytuł ten uzyskały sterowane elektronicznie ciągniki prezentowane na stoisku firmy AGROMA Białystok. Sprzyjająca pogoda i renoma imprezy sprawiła, że przez dwa dni tereny PODR odwiedziło - jak szacują organizatorzy- około 100 tys. osób.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę