Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Stu kilkudziesięciu hodowców prezentuje dziś swoje najdorodniejsze zwierzęta na XIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Najwięcej, już tradycyjnie, jest bydła mlecznego, z hodowli którego słynie rolnictwo województwa podlaskiego, ale ocenie poddawane jest także bydło ras mięsnych, trzoda chlewna, konie, owce, kozy oraz drób. Ponadto prezentowane są inne gatunki zwierząt użytkowych i ozdobnych m.in. króliki, szynszyle, gołębie, strusie i alpaki.

Dwudniowa impreza w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego to także okazja do zapoznania się z ofertą firm proponujących maszyny oraz urządzenia i środki do produkcji rolnej, a także do skorzystania z doradztwa fachowców z PODR. Wystawa czynna jest dziś i jutro w godzinach od 9.00 do 16.00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę