Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zuchlandia jakich mało...

Około 300 przedszkolaków, zuchów z Łomży i Zambrowa, a także dzieci z Ośrodka dla uchodźców w Czerwonym Borze bawiło się w piątek na terenie przedszkola nr 9 w Łomży. Była to już druga edycja tzw. “Zucholandii”, której głównym celem jest podsumowanie programu “Bezpieczny przedszkolak”.

Jak podkreśla phm. Tomasz Nidzgorski jeden z organizatorów Zuchlandii impreza nie odbyłaby się gdyby nie wsparcie rodziców dzieci i sponsorów. Głównym był łomżyński Pepees, który ufundował większość nagród.
Poza konkursami, grami i zabawami na zuchów i przedszkolaków czekały tu także pokazy ratownictwa medycznego, prezentacja sprzętu straży pożarnej i wyposażenia policjantów.

fotorelacja: Gabs Foto
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę