Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

De Mono będzie gwiazdą festynu Radia Białystok w Łomży

Koncert zespołu Outsider otworzy o 14.00 festyn Studio Lato Radia Białystok. W miejscu gdzie kiedyś był amfiteatr na tzw. Muszli, do późnego wieczora można będzie bawić się, posłuchać koncertów, wziąć udział w licznych konkursach. Na scenie prezentować się będą miejscowi twórcy, w ramach programu przygotowanego przez Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych. Zagrają zespoły Wiza, Lila Affect MMM, Xenos i Formacja Fru. Przez cały czas czynne będzie też stanowisko, gdzie mieszkańcy Łomży zdobywać będą punkty dla swojego miasta, w rozgrywanym w każdym odwiedzanym przez Radio Białystok miejscu - Turnieju Pięciu Sił. Pełne atrakcji popołudnie i wieczór zakończy koncert gwiazdy wieczoru - zespołu De Mono.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę