Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rząd pomoże mieszkańcom podlaskich wsi, którzy ucierpieli wskutek piątkowej nawałnicy

Zadeklarował w Zambrowie premier Jarosław Kaczyński.Dodał, że więcej będzie mógł powiedzieć dopiero po oszacowaniu strat, ponieważ teraz ma rozbieżne informacje na ten temat. Niektórzy mówią o szkodach sięgających o,5 miliona złotych inni - 3,5 miliona. Szef rządu zapewnił jednak, że są rezerwy budżetowe i pomoc do poszkodowanych na pewno dotrze w ciągu kilku najbliższych dni.

Dopiero jutro do zniszczonych przez wichurę wsi dotrą rzeczoznawcy firmy ubezpieczeniowej, by oszacować straty. Wichura uszkodziła ponad sto domów i budynków gospodarczych w kilku wsiach województwa podlaskiego. Największe straty są we wsiach Kopciówka i Chodorówka.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę