Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Motocykliści, którzy jadą z Wysokiego Mazowieckiego do Mongolii pokonali już 6,5 tys. km.

Po kłopotach w Azerbejdżanie i błyskawicznym przejeździe przez Turkmenistan motocykliści mogą wreszcie odpocząć. Daniel Śliwowski i Grzegorz Urban, którzy w podróż wyruszyli 22 dni temu z Wysokiego Mazowieckiego dotarli już do Uzbekistanu. Do tej pory pokonali już 6500 kilometrów. Daniel i Grzegorz musieli przejechać przez Turkmenistan przez 3 dni. Tylko na tyle dostali wizy turystyczne.

Plan podróży zakłóciło dodatkowo opóźnienie promu, który u wybrzeży Turkmenistanu miał przymusowy kilkunastogodzinny postój. Mimo tego, jak mówi Daniel, pobyt w tym kraju wspominają bardzo dobrze. Chwalą miłych ludzi i niskie ceny paliwa. Za 40 litrów benzyny płacili jednego dolara. Tym razem w podróży towarzyszył im 40 stopniowy upał. Jeden z motocykli miał też, na szczęście niegroźną, awarię układu napędowego. Usterkę udało się motocyklistom usunąć. Przed Danielem i Grzegorzem teraz przejazd przez Uzbekistan. I koniec wyścigu z czasem. Od tej pory nie ograniczają ich terminy ani wizy. Kolejnym wyzwaniem będą bezdroża Kazachstanu. Ale do tego kraju wjadą dopiero za kilka dni.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę