Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kilkadziesiąt spraw trafiło na wokandę 24 godzinnych sądów w okręgu łomżyńskim .

70 wniosków rozpoznały dotychczas łomżyńskie sądy w tzw. "przyśpieszonym trybie 24 godzinnym". Sprawy dotyczą drobnych przestępstw - głównie pijanych kierowców.. Większość spraw została osądzona w bardzo szybkim czasie. Nie wszystkie jednak kierowane przez prokuratorów sprawy trafiają na wokandę. Sądy żądają z prokuratury oryginałów dokumentów dotyczących oskarżonych, np. zapytania o karalność lub wyroku sądowego.

Prokuratorzy mają często zbyt mało czasu, by czekać na oryginały i dlatego dołączają do akt potwierdzone za zgodność kserokopie. Sądy dyskwalifikują takie wnioski, ale jest duża szansa na porozumienie w tej sprawie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę