Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek na przejeździe kolejowym Dąbrowa - Łazy

Od 45 minut do 3 godzin opóźnienia miały dziś pociągi kursujące na trasie Białystok - Warszawa. Rano w okolicach Szepietowa doszło do wypadku. Na niestrzeżonym przejeździe w Dąbrowie - Łazach pod pociąg wjechał polonez. Zginął 49-letni kierowca. Nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał.

Żeby usunąć szczątki pojazdu i zbadać przyczyny wypadku ruch kolejowy wstrzymano na ponad 2 godziny. Potem ruch odbywał się tylko jedną linią. Spowodowało to opóźnienia. Największe - ponad 3-godzinne miał pociąg "Narew" do Białej Podlaskiej, który uczestniczył w zderzeniu. Miał uszkodzoną lokomotywę i pasażerowie musieli przesiąść się do pociągu, który z Białegostoku wyjechał 2 godziny później.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę