Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 25.04.2007 - Białoruś

    Do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej wpłynęło pismo z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego o następującej treści:

    W związku z zakończoną rekonstrukcją Kanału Augustowskiego po stronie białoruskiej, władze Obwodu Grodzieńskiego zapraszają przedstawicieli różnych organizacji i podmiotów związanych z turystyką na wycieczkę objazdową po Kanale Augustowskim i Grodzieńszczyźnie. Podczas trzydniowej wycieczki (2 noclegi) proponujemy zwiedzenie: Kanału Augustowskiego, Centrum Wczasowo – Sanatoryjnego „Oziornyj”, kompleksu agroturystycznego w miejscowości Korobczycy (rejon Grodzieński), miasta Grodno, Lida, Nowogródek, Mir oraz jezioro Switiaź.

Proponowany termin wycieczki to 24 – 25 maj 2007 roku. Wszystkie koszty związane z pobytem na Białorusi pokrywa strona zapraszająca.


Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z biurem Izby.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Edyta Gawrych
śr, 25 kwietnia 2007 08:51
Data ostatniej edycji: śr, 25 kwietnia 2007 09:06:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę