Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 17.04.2007

    Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zaprasza Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. możliwości nawiązania regionalnej współpracy podmiotów gospodarczych w ramach podlaskiego klastra drzewnego. Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Urzędu Marszałkowskie Województwa Podlaskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża oraz Starosty Powiatu Łomżyńskiego odbędzie się 26 kwietnia 2007r.(czwartek) w godz. od 1000 do 1200 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży.

Program spotkania przewiduje:

  • prezentację istoty i celów podlaskiej inicjatywy klastrowej jako sprawdzonej formy przyspieszenia rozwoju branży drzewnej w regionie, zapewniającej jej uczestnikom preferencje w uzyskaniu wsparcia finansowego ze środków unijnych m.in. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 -2013,

  • przedstawienie doświadczeń z organizacji Podlaskiego Klastra Spożywczego, w którym wiodącą rolę odgrywają przedsiębiorcy z Łomży i Ziemi Łomżyńskiej,

  • pytania i wypowiedzi uczestników oraz dodatkowe wyjaśnienia organizatorów,

  • przyjęcie zgłoszeń podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w inicjatywie klastrowej branży drzewnej oraz informację o planowanych w najbliższym czasie działaniach na rzecz jej utworzenia.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie zamiaru uczestnictwa w spotkaniu, telefonicznie 086 216-33-55 lub e-mailem biuro@iph.lomza.pl do biura Izby w Łomży w terminie do 24.04.2007 r.

Będziemy zobowiązani za zachęcenie do udziału w spotkaniu także innych podmiotów branży drzewnej, w tym szczególnie Państwa partnerów gospodarczych.


Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę