Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Ukradli wieżę

Prawie 20-metrowa wieżę obserwacyjną ukradli handlarze złomu z terenów byłego poligonu w Czerwonym Borze. Leśniczy, który jako pierwszy stwierdził brak budowli stwierdził, że kradzież była przygotowana przez dwie noce - pierwszej przewrócono wieżę, drugiej- zdemontowano całą konstrukcje i wywieziono. Jest to kolejna tak zuchwała kradzież z terenów dawniej administrowanych przez PKP i wojsko. Wczesniej złodzieje złomu m.in. wyciągnęli z ziemi przewody wysokiego napięcia i poodpiłowywali wystające elementy wraku czołgu pozostawionego na poligonie.

Kres grabieżom może położyć tylko zainteresowanie pozostałościami przez nowych właścicieli- zambrowska policja chociażby ze wzgledu na obszar poligonu nie jest w stanie skutecznie patrolować całego terenu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę