Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.03.2007

    W ramach współpracy Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej z wyższymi uczelniami, Rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu Pan prof. Roman Engler serdecznie zaprasza przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie na spotkanie z Konsulem Białorusi Leonidem Karawajką. Tematem spotkania będzie omówienie aktualnych możliwości współpracy z Republiką Białorusi.
    Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (22.03.2007), o godz. 12.00 w siedzibie WSA przy ul. Wojska Polskiego 161 w Łomży.

Więcej informacji uzyskacie Państwo od Prezesa Macieja Zajkowskiego pod nr telefonu 698-66-66-00.

Zapraszamy na spotkanie!
 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura
Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę