Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolejowy wypadek koło Szepietowa.

Kierowca tira walczy o życie po zderzeniu z pociagiem relacji Suwałki - Wrocław . Do wypadku doszło około 13.00. na niestrzeżonym przejeżdzie w miejscowości Dąbrowa Łazy koło Szepietowa.[ podlaskie ] Jak informują podlascy strażacy na razie nie znane sa przyczyny wypadku. Ruch pociągów odbywa się jednym torem. Nie wiadomo czy będa duże opóznienia na trasie pociagów Warszawa - Białystok.

Aby skład, który zderzył sie z TIR-em mógł kontynuować podróż potrzebna jest wymiana zniszczonej lokomotywy . Wiadomo , że pociąg hamował około 250-u metrów, ale nie zdążył zatrzymać się i uderzył w ciężarówkę. Siła uderzenia była tak duża, że TIR stoi w poprzek przejazdu poza torowiskiem Na miejscu przy usuwaniu skutków wypadku pracują ekipy kolejowe i straży pożarne

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę