Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bez rozstrzygnięcia zakończyły się niedzielne wybory wójta gminy Radziłów

Do wyborów musiało dojść po tym, jak Kazimierz Gwiazdowski sprawujący tę funkcję od 16 lat, po wygraniu wyborów w listopadzie ub.r., wybrał mandat poselski. Jednak ponieważ we wczorajszych wyborach uzupełniających wystartowało aż ośmioro pretendentów, niemal pewne było, że żaden z nich nie zdobędzie ponad połowy głosów i dojdzie tym samym do drugiej tury. Ostatecznie okazało się, że zmierzą się w niej dwaj gminni urzędnicy- Robert Ziemkiewicz i Krzysztof Milewski.

Który z nich zostanie wójtem Radziłowa okaże się 25 marca.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę