Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Monitoring łomżyńskiego stadionu

Łomżyńska policja, z udziałem grup młodzieży, przeprowadziła próbny monitoring stadionu. Już sobotni mecz ŁKS Browar Łomża z Polonią Bytom będą pilnie śledziły kamery, zwracając zwłaszcza uwagę na pseudokibiców. Do monitoringu wykorzystano m.in. stałą kamerę zainstalowaną do obserwacji ruchu na ul. Zjazd, a także dwie nowe kamery przenośne. Rejestrowany przez nie obraz trafia wprost do stanowiska kierowania w Komendzie Miejskiej Policji. "Ćwiczenia wypadły pomyślnie, choć prace nad poprawieniem jakości przekazu trwać będą jeszcze do piątku" - mówi naczelnik sztabu Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podinspektor Andrzej Suprowicz.

Kamery będą obserwować kibiców także po tym jak opuszczą stadion i wyjdą do miasta. "Stadionowym chuliganom nie pomogą ani kaptury, ani zasłanianie twarzy szalikami. Dzięki monitoringowi przestaja być anonimowi" - mówi naczelnik Suprowicz. Czy monitoring na stadionie w Łomży będzie skuteczny, okaże się już podczas sobotniego meczu z Polonią Bytom. Zarząd klubu, terener i piłkarze, a także służby ochrony i policjanci mają nadzieję, że zarejestrowany przez kamery obraz pozostanie tylko w archiwum jako rejestracja udanego widowiska piłkarskiego.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę