Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni Grajewa o alkoholu

Do 25 powinna, zdaniem grajewskich radnych, wzrosnąć liczba sprzedaży alkoholu w mieście. Dotychczas w Grajewie pozwolenie na handel alkoholem wysokoprocentowym miało 18 placówek i liczba ta nie zmieniła sie przez ostatnie 5 lat. Radni, porównując to z sąsiednimi miejscowościami podobnej wielkości, uznali, że nawet siedem nowych pozwoleń nie będzie rekordem i, co ważniejsze nie zapewni zezwoleń wszystkim zainteresowanym.

W tej chwili o pozwolenie na handel alkoholem ubiega się 10 zainteresowanych podmiotów, w tym sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która otworzyła swój sklep w Grajewie kilka lat temu i od tego czasu stara się zdobyć takie pozwolenie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę