sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejny pirat drogowy z Łomży

Do 8 lat może spędzić w więzieniu mieszkaniec Łomży, który uciekał przed policją. Prowadził samochód po pijanemu, nie miał prawa jazdy, a razem z nim jechała jego 12 -letnia córka. 34-letni Grzegorz Kowalczyk nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a policyjny pościg zakończył się kiedy kierowca uderzył w budynek przy ul. Bernatowicza. Kowalczyk najbliższy miesiąc spędzi w areszcie tymczasowym - mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Krzysztof Leończak. W chwili zatrzymania miał ok 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie miał także prawa jazdy - w ubiegłym roku Sąd Rejonowy w Łomży zabrał je Kowalczykowi za jazdę po pijanemu.

miejsce zdarzenia, fot. 4lomza.pl
miejsce zdarzenia, fot. 4lomza.pl
Grzegorz Kowalczyk usłyszał kilka zarzutów. Prowadzenie samochodu bez uprawnień, pod wpływem alkoholu, wprowadzenia ryzyka katastrofy w ruchu lądowym, a także narażenia życia i zdrowia dziecka. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Prokurator Rejonowy w Łomży zdecydował także o ujawnieniu danych osobowych zatrzymanego kierowcy.
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę