Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejny pirat drogowy z Łomży

Główne zdjęcie
miejsce zdarzenia, fot. 4lomza.pl

Do 8 lat może spędzić w więzieniu mieszkaniec Łomży, który uciekał przed policją. Prowadził samochód po pijanemu, nie miał prawa jazdy, a razem z nim jechała jego 12 -letnia córka. 34-letni Grzegorz Kowalczyk nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a policyjny pościg zakończył się kiedy kierowca uderzył w budynek przy ul. Bernatowicza. Kowalczyk najbliższy miesiąc spędzi w areszcie tymczasowym - mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Krzysztof Leończak. W chwili zatrzymania miał ok 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie miał także prawa jazdy - w ubiegłym roku Sąd Rejonowy w Łomży zabrał je Kowalczykowi za jazdę po pijanemu.

Grzegorz Kowalczyk usłyszał kilka zarzutów. Prowadzenie samochodu bez uprawnień, pod wpływem alkoholu, wprowadzenia ryzyka katastrofy w ruchu lądowym, a także narażenia życia i zdrowia dziecka. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Prokurator Rejonowy w Łomży zdecydował także o ujawnieniu danych osobowych zatrzymanego kierowcy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę