Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Z wicewojewody na komisarza

Główne zdjęcie
Jarosław Schabieński

Jarosław Schabieński został komisarzem pełniącym obowiązki organów samorządu terytorialnego województwa podlaskiego. W czwartek na to stanowisko powołał go premier Jarosław Kaczyński. Schabieński urodził się w Łomży i tu mieszkał do czasów studenckich, po czym przeprowadził się do Suwałk.

Jarosław Schabieński będzie pełnił obowiązki organów samorządu terytorialnego województwa podlaskiego do czasu wyboru nowego zarządu województwa podlaskiego przez sejmik. Termin nowych wyborów ogłosi premier RP. Odbędą się one nie później niż 20 maja.

Schabieński jest członkiem PiS. W marcu 2006 roku został wicewojewodą podlaskim.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę