Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Strefa Ekonomiczna w Łomży

    Dnia 6 lutego br. z inicjatywy Pana Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego, doszło do roboczego spotkania z Panem Grzegorzem Mackiewiczem Prezesem Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w sprawie utworzenia podstrefy ekonomicznej w Łomży. W spotkaniu uczestniczył także Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Pan Maciej Krzysztof Zajkowski. Nasza organizacja zastała zaproszona przez Pana Prezydenta jako ważny partner środowisk gospodarczych do wsparcia tak ważnej inicjatywy gospodarczej w Łomży.

    W załączeniu przesyłamy Państwu wstępne materiały dotyczące korzyści, jakie może otrzymać przedsiębiorca nie tylko inwestujący w nowe tereny, ale także ten , który zamierza to zrobić w zasobach już istniejącego przedsiębiorstwa.

Załącznik 1. Podstawowe informacje.

Załącznik 2. Projekt rozporządzenia /planowane wejście w życie – 20.02.2007/

    W ramach współpracy z Urzędem Miasta zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców, na spotkanie Zarządu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z Panem Prezydentem Jerzym Brzezińskim, w czwartek tj. 15.02.2007 roku, na godz. 14:00, do Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta / II piętro /. Temat spotkania:

Warunki utworzenia podtsrefy ekonomicznej w Łomży”

    Spotkanie będzie miało charakter roboczy, które przygotuje nas przedsiębiorców i Prezydenta Miasta Łomża do głównego spotkania z Zarządem Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /spotkanie to planowane jest w 8 tygodniu roku/.

Wszystkie osoby chętne, proszone są o wcześniejsze potwierdzenie przybycia. Czekamy do 14.02.2007.

Czekamy także na Państwa pytania do Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pod adresem: biuro@iph.lomza.pl / które przekażemy adresatowi lub o kontakt osobisty z Prezesem Maciejem Zajkowskim, tel. 698-66-66-00/.

 

Załączniki

Edyta Gawrych
cz, 08 lutego 2007 14:59
Data ostatniej edycji: cz, 08 lutego 2007 15:03:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę