Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Napadli, bo ich poprosiła?

Konrad Sz. 26-letni mieszkaniec Łomży trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu po tym jak w minioną środą wraz z o 9 lat młodszym Michałem Sz. napadli i pobili w Łomży 28-letniego mieszkańca Warszawy. Co najciekawsze napad ukartowała 17-letnia łomżanka Agata Ch.

Jak podaje podinspektor Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do napadu doszło w okolicach starego dworca PKP w Łomży. Pobitemu Arturowi S. zabrano także neseser w którym poza dokumentami były m.in. złota biżuteria. Straty oszacowano na 2,5 tys zł. Policji szybko udało się ustalić sprawców napadu.

- W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących jednego ze sprawców napadu – 26-letniego Konrada Sz. policjanci znaleźli 54 gramy amfetaminy – podkreśla Leończak.
Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Wobec drugiego ze sprawców napadu – 17 letniego Michała Sz. ze Śniadowa zastosowano dozór policyjny.

Z ustaleń policji wynika, że napad ukartowała 17-letnia łomżanka Agata Ch. Miała ona zaprosić do miasta mieszkańca Warszawy, i to ona wyprowadziła go w okolice starego dworca PKP, gdzie czekali napastnicy. Podobno mieli oni tylko postraszyć mieszkańca 28-letniego Artura S.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę