Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Psychiatrzy zbadają pirata drogowego z Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie pirata z Łomży wykonane przez białostocki fotoradar
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Przemysław L. 30-letni kierowca z Łomży który zasłynął po tym jak białostocki fotoradar wykonał mu w ciągu godziny kilkadziesiąt zdjęć trafił na badania psychiatryczne do szpitala w Łomży – podał na swojej stronie internetowej Kurier Poranny. Badania mają pomóc ustalić, czy nie ma wskazań medycznych do odebrania mu prawa jazdy.

Przypomnijmy łomżanin w nocy z czwartku na piątek „mścił się” na jednym z fotoradarów zainstalowanych w Białymstoku. W ciągu jednej godziny przejechał przy nim aż 39 razy (początkowo podawano że 37, ale jak informuje Poranny po dokładnym przeliczeniu okazało się, że  przejazdów było 39) za każdym razem jadąc z nadmierna prędkością.
Wysyłając łomżyńskiego pirata na badania psychiatryczne policjanci chcą ustalić, czy nie ma podstaw do odebrania mu prawa jazdy z powodu stanu zdrowia. Policja motywuje wniosek zarówno zdarzeniem z Białegostoku jak tym, że kierowca leczy się w poradni zdrowia psychicznego – podaje na stronie internetowej Kurier Poranny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę