Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 200 razy wyjeżdżali już podlascy strażacy do usuwania skutków wichury

Około 13 tysięcy gospodarstw na Podlasiu nie ma prądu wskutek wiejącego od wczoraj silnego wiatru - informuje Zakład Energetyczny (ZE) Białystok S.A. Najwięcej awarii jest w okolicach łomży i Bielska Podlaskiego. Na Warmi i Mazurach prądu nie ma około 750 gospodarstw domowych w okolicach Giżycka. Zakład Energetyczny Białystok działa na terenie woj. podlaskiego i części województwa warmińsko-mazurskiego.

Od nocy podlascy strażacy już ponad 200 razy byli wzywani do usuwania skutków wichury. Pracowali głównie przy usuwaniu drzew i gałęzi. Nikt nie ucierpiał. W Białymstoku przy ulicy Kozłowej na tył dwóch aut osobowych spadło drzewo. Rano w Czerwonem w powiecie kolneńskim linia energetyczna spadła na samochód ciężarowy. Linia została podniesiona, kierowcy nic się nie stało.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę