Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 11.01.2007

    Do biura Izby wpłynęło pismo od Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego dotyczące dokumentu pn. „Strategia Zrównoważonego Rozwoju Miasta Łomża do 2020 roku”, będącego aktualizacją dotychczas obowiązującej strategii.

    Horyzont czasowy strategii wyznacza rok 2020. W takiej perspektywie zostaną określone cele, do których chce dążyć samorząd oraz działania i programy, jakie trzeba będzie zrealizować, aby te cele osiągnąć.

    Strategia Zrównoważonego Rozwoju Miasta Łomża do 2020 roku będzie określała długookresowe cele rozwoju i niezbędne zadania realizacyjne, których skuteczna realizacja przyczyniać się będzie do poprawy warunków życia mieszkańców i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

    Władze Miasta Łomża zwracają się z prośbą do Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej o aktywne uczestnictwo w tworzeniu dokumentu, poprzez zgłaszanie swoich propozycji, uwag i wniosków w załączonym formularzu. W związku z powyższym prośbę kierujemy również do Państwa.

    Po wypełnieniu formularza uprzejmie prosimy o dostarczenie go do Urzędu Miejskiego, do Wydziału Polityki Gospodarczej i Inwestycji, pok. 110 lub drogą elektroniczną na adres: joanna.pliszewska@um.lomza.pl do dnia 26 stycznia 2007 r.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę