Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wietrzne godziny

Mieszkańców regionu czeka wietrzna noc. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku w nocy prędkość wiatru będzie dochodziła w porywach nawet do 70-80 km/h. Rano prędkość wiatru ma dość szybko osłabnąć.

Zgodnie z ostrzeżeniem meteorologów silny wiatr nadciągnie nad region około godziny 22.00. Będzie wiał z kierunków południowo-zachodniego i zachodniego osiągającego średnią prędkości 35- 45 km/h , a w porywach dochodzącą nawet do 70-80 km/h. Możliwe jest zatem wystąpienie uszkodzeń budynków, dachów, połamane gałęzie i drzewa a także spowodowane nimi utrudnienia w komunikacji. Wiatr tak samo jak gwałtownie się zacznie, tak tez i się skończy.  Rano – ok. Godz. 10.00 - prędkość wiatru dość szybko osłabnie – zapowiadają specjaliści od prognozy pogody.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę