Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi w www.radio.bialystok.pl

Jan Olszewski - były wójt Wizny pokieruje gminą Radziłów do czasu ponownych wyborów wójta

Jan Olszewski - były wójt Wizny pokieruje gminą Radziłów do czasu ponownych wyborów wójta - zadecydował premier Jarosław Kaczyński. Wakat na stanowisku wójta powstał w chwili, gdy wybrany po raz kolejny Kazimierz Gwiazdowski zdecydował się zająć miejsce w sejmowych ławach Prawa i Sprawiedliwości zwolnione przez Romana Czepe, wybranego na burmistrza Łap. Do czasu przeprowadzenia ponownych wyborów (na razie nie jest jeszcze znana ich data), gminą w takich wypadkach kieruje osoba wyznaczona przez premiera na wniosek wojewody.

Wojewoda Jan Dobrzyński zaproponował, aby był to 58-letni wójt gminy Wizna w ostatniej kadencji, z zawodu mgr inż. melioracji wodnej. Swoje obowiązki "komisarz"* Olszewski zacznie pełnić jutro- w środę, 10.stycznia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę