Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijana 15-to latka z Grajewa trafiła do szpitala.

Dwie 15-latki, uczennice gimnazjum w Grajewie, przyszły pijane do szkoły. Przed lekcjami piły alkohol u koleżanki. Jedna z dziewcząt była w takim stanie, że ze szkoły trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w piątek, jednak dopiero dziś policjanci ujawnili tę informację. 15-latki piły spirytus, wódkę, likier i szampan, próbując trunków z zapasów rodziców koleżanki, którą odwiedziły przed lekcjami. Potem postanowiły jednak pójść do szkoły, a tam pijane dziewczynki zauważyła dyżurująca nauczycielka.

Jedna z dziewcząt była tak pijana, że nie była w stanie utrzymać się na nogach, bardzo trudno było też nawiązać z nią kontakt. Wezwane przez dyrekcję gimnazjum pogotowie zabrało ją do szpitala. Okazało się, że w wydychanym powietrzu ma blisko półtora promila alkoholu. Jej koleżankę, zabrali rodzice. Na razie nie wiadomo jakie konsekwencje grożą obu uczennicom w szkole.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę