Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca wiózł autobusem trzeźwych zmienników

Z prędkością przekraczającą 100 km/h pędził autobusem w okolicach Grajewa 37-letni kierowca. Gdy zatrzymali okazało się, że jest pijany. Miał blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Co ciekawe wraz z nim podróżowali dwaj jego zmiennicy - obaj byli trzeźwi.

Pędzący drogą Białystok – Ełk autokar scania policyjny samochód z wideorejestratorem dogonił w pobliżu Grajewa.  W miejscowości Kozińce policjanci zatrzymali autobus. Okazało się, że 37-letni kierowca jest nietrzeźwy. Co ciekawe wraz z nim w autobusie było jeszcze dwóch trzeźwych kierowców, którzy byli jego zmiennikami. Jak ustalili policjanci, w Ełku autobusu miał zabrać pasażerów i zawieźć ich do Niemiec.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę