Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Dym na Starym Rynku

Cztery wozy łomżyńskich strażaków, "na sygnałach" i "pełnym gazie" jechało o 2.00 w nocy do gaszenia pożaru na "starówce". Paliło się w jednym z lokali w kamienicy pod adresem Stary Rynek 3 z Łomży. Na miejscu okazało się, że w tym pożarze dymu jest znacznie więcej niż ognia. Nikt z ludzi nie ucierpiał.

Zapaliła się instalacja elektryczna wewnątrz prądowej tablicy rozdzielczej. Straty nie są duże. Strażacy podają, że spaliła się instalacją wewnątrz tablicy i zostały zadymione ściany.
Poza strażakami do akcji ratunkowej przyjechali także policjanci i pracownicy jednej z firm ochrony mienia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę