Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dostały pejczem, bo pomazały ścianę

Znęcanie się nad dziećmi zarzuca łomżyńska prokuratura matce, która w połowie listopadzie pejczem zbiła ośmioletnią córkę i sześcioletniego synka. Jak podaje na swojej stronie internetowej Gazeta Współczesna do furii 32 -letnią Bożenę S. doprowadziła pomazana kredkami ściana. Z ustaleń prokuratury wynika, że historia z pejczem wydarzyła się tylko raz, częściej zdarzało się natomiast popychanie, uderzenia ręką czy wyzwiska.

Przypomnijmy sprawa wyszła na jaw gdy dziewczynka po dłuższej nieobecności pojawiła się w szkole. Nauczycieli zaniepokoiły obrażenia jakie miał uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej. Wezwano policję i lekarza, którzy zbadał dziewczynkę.
Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała matkę, która pobiła dzieci. Sąd zastosował wobec kobiety areszt tymczasowy, a dzieci trafiły pod opiekę rodziny zastępczej.   
Jak podaje na stronie internetowej Gazeta Współczesna powołując się na Arletę Rząca z Prokuratury Rejonowej w Łomży kobiecie postawiono zarzut znęcania się nad dziećmi, choć nie dopatrzono się w jej zachowaniu „szczególnego okrucieństwa”.

Bożenie S. grozi kara do pięciu lat więzienia. Trwa także sądowe postępowanie w sprawie ograniczenia lub odebrania jej praw rodzicielskich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę