Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

20 tys. odbiorców spędziło Sylwestra bez prądu

Około 20 tys. odbiorców w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim nie miało w sylwestra prądu wskutek awarii spowodowanych silnym wiatrem - poinformował Zakład Energetyczny Białystok SA. Prawie wszystkie awarie zostały już usunięte. Naprawa ostatnich uszkodzeń potrwa jeszcze przez kilka najbliższych godzin.

W Podlaskiem najwięcej wyłączeń prądu było w okolicach Augustowa, Moniek oraz Łomży. W tym województwie prądu z powodu silnego wiatru nie miało około 10 tys. odbiorców.
Jak poinformował rzecznik podlaskiej straży pożarnej Marcin Janowski, strażacy w całym regionie wyjeżdżali prawie 40 razy, by usuwać z dróg powalone gałęzie czy pnie drzew, najczęściej w okolicach Augustowa, Kolna, Białegostoku i Suwałk. Poprawiali też ponadrywane banery reklamowe czy dachy. Wskutek wichur nikt nie doznał obrażeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę