Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Radośnie w nowy rok

Hucznie, radośnie, bawiąc się na balach, przyjęciach, prywatkach „sali koncertowej” i pod gołym niebem łomżanie będą witać 2007 rok. Zabawy sylwestrowe zorganizowano niemal we wszystkich miejscach gdzie można się zabawić. Dla tych, którzy nie zorganizowali sobie zabawy sylwestrowej ostatnia deską ratunku może być Starty Rynek. Choć oficjalnie imprezy żadnej tu nie ma tradycyjnie będą pokazy sztucznych ogni i koncert...

Pierwszą noworoczną imprezą w Łomży będzie koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.  Dyrektor orkiestry obiecuje muzykę lekką, łatwą i przyjemną, ale w najlepszym wydaniu. Z muzykami ŁOK wystąpią prawdziwe gwiazdy. Solistami podczas noworocznego koncertu będą Iwona Socha (sopran) i Jerzy Karwowski (saksofon), a poprowadzi go znakomity dyrygent Ruben Silva.
Po koncercie zaczną się imprezy noworoczne w przeróżnych lokalach. Najdroższego sylwestra na 200 osób organizuje Hotel Gromada. Karta wstępu dla pary to wydatek rzędu 450 złotych. Tylko nieco taniej jest  np. w Labiryncie przy ul. Sikorskiego, od 400 zł w restauracji, 350 zł w karczmie i 150 zł w pubie. Stosunkowo tanio jest w klubach. Atomowy Sylwester 2007, to jak obiecują organizatorzy niezapomniana noc sylwestrowa w rytmach najlepszych hitów lat 70's 80's 90's i współczesnych hitów. Tu można się zabawić za 20 lub 50 zł. W pierwszej opcji jest tylko wejściówka i dobra zabawa.
Najtaniej będzie niewątpliwie we własnym domu, w gronie przyjaciół. Tak też witać będzie nowy rok najliczniejsza rzesza łomżyniaków. Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed północą spotkają się pod wielką choinką na Starym Rynku, gdzie złożą sobie życzenia i spełnią szampanem noworoczny toast. Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych gwarantuje trochę muzyki i pokaz sztucznych ogni. Tegoroczne mają podobno zachwycić nawet największych malkontentów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę