Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

MPK na przełomie 2006 i 2007

Jeżeli liczycie, że na Sylwestra dojedziecie autobusem miejskim to do godziny 20.00 taka sztuka może wam się udać. Na powrót tym środkiem transportu jednak nie liczcie. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji ostatniego dnia 2006 i pierwszego 2007 roku wprowadziło ograniczenia w kursowaniu autobusów.


Zgodnie z komunikatem podpisanym przez dyrektora MPK w Łomży Bogusława Szczecha 31 grudnia 2006 roku autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały ale tylko do godziny 20.00. Jeżeli ktoś przed północą będzie chciał dostać się na Stary Rynek, gdzie tradycyjnie przy huku petard i rozbłyskach sztucznych ogni nowy rok wita liczna grupa łomżan, musi liczyć na inny rodzaj transportu. Także w drodze powrotnej nie ma co czekać na empeki. 1 stycznia 2007 roku  w ogóle nie będą kursowały autobusy linii „5” i „13”, a kursy pozostałych szczególnie w godzinach rannych i nocnych zostaną znacznie ograniczone.

Dla tych, którzy mimo wszystko liczą na komunikację miejska podajemy numer telefonu do dyspozytora MPK  086 216-03-35. Będzie on udzielał informacji o tym o której  z naszego przystanku odjedzie najbliższy autobus.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę