Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 grudnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.interia.pl

Zabici przez byka

Ojciec i syn zginęli zaatakowani przez byka we wsi Dziękonie w powiecie monieckim - poinformowała oficer prasowy policji w Mońkach Justyna Aćman. Ojciec i syn (83 i 54 lat), którzy mieszkali sami, zostali zaatakowani przez byka, którego od kilku lat hodowali razem z innymi zwierzętami w swoim gospodarstwie.

O tym, że na posesji leżą zwłoki starszego mężczyzny, policja została poinformowana w sobotę przed godziną 7.00 rano. Początkowo przypuszczano, że starszy mężczyzna padł ofiarą napadu. Wkrótce potem znaleziono jednak w oborze ciało drugiego mężczyzny. Było zmasakrowane. Obaj mężczyźni mieli poszarpane ubrania, liczne obrażenia, złamania.
Jak poinformowała Aćman, szczegółowa analiza obrażeń - m.in. ran kłutych - wykazała, że obaj mężczyźni zostali zaatakowani przez agresywnego byka. Zwierzę próbowało zaatakować także przybyłych na miejsce wypadku policjantów.
Funkcjonariusze z pomocą sąsiadów ofiar zagonili groźne zwierzę do obory. Policjanci przypuszczają, że byk zaatakował najprawdopodobniej w chwili, gdy młodszy mężczyzna wszedł do obory karmić zwierzęta. Ojciec został śmiertelnie poturbowany najprawdopodobniej wtedy, gdy biegł na ratunek synowi. Ślady wskazują, że był ciągnięty przez zwierzę przez kilkanaście metrów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę