Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.interia.pl

Zabici przez byka

Ojciec i syn zginęli zaatakowani przez byka we wsi Dziękonie w powiecie monieckim - poinformowała oficer prasowy policji w Mońkach Justyna Aćman. Ojciec i syn (83 i 54 lat), którzy mieszkali sami, zostali zaatakowani przez byka, którego od kilku lat hodowali razem z innymi zwierzętami w swoim gospodarstwie.

O tym, że na posesji leżą zwłoki starszego mężczyzny, policja została poinformowana w sobotę przed godziną 7.00 rano. Początkowo przypuszczano, że starszy mężczyzna padł ofiarą napadu. Wkrótce potem znaleziono jednak w oborze ciało drugiego mężczyzny. Było zmasakrowane. Obaj mężczyźni mieli poszarpane ubrania, liczne obrażenia, złamania.
Jak poinformowała Aćman, szczegółowa analiza obrażeń - m.in. ran kłutych - wykazała, że obaj mężczyźni zostali zaatakowani przez agresywnego byka. Zwierzę próbowało zaatakować także przybyłych na miejsce wypadku policjantów.
Funkcjonariusze z pomocą sąsiadów ofiar zagonili groźne zwierzę do obory. Policjanci przypuszczają, że byk zaatakował najprawdopodobniej w chwili, gdy młodszy mężczyzna wszedł do obory karmić zwierzęta. Ojciec został śmiertelnie poturbowany najprawdopodobniej wtedy, gdy biegł na ratunek synowi. Ślady wskazują, że był ciągnięty przez zwierzę przez kilkanaście metrów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę