Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Prokuratorska zamiana miejsc

Kolejne zmiany kadrowe wprowadza prokurator okręgowy Henryk Żochowski. Tym razem dotyczą one prokuratur rejonowych w Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie. Maria Grabowska szefowa prokuratury w Wysokiem przechodzi do pracy w prokuraturze okręgowej w Łomży, a jej miejsce zajmie Marek Mioduszewski dotychczasowy zastępca prokuratora rejonowego w Zambrowie. Zwolniony fotem w Zambrowie obejmie zaś Jan Karwowski z wydziału śledczego prokuratury okręgowej w Łomży.

Prokurator  Henryk Żochowski zamiany miejsc prokuratorów tłumaczy awansami i chęcią „zdopingowania do pracy”.
Wszystkie zmiany wchodzą w życie od 1 stycznia 2007 roku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę