Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy Karta Nauczyciela

23 lipca br. Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw, przedłożone przez ministra edukacji narodowej.

Jak napisano w komunikacie po posiedzeniu rządu, celem nowelizacji jest „podnoszenie jakości pracy szkoły poprzez: wzmocnienie motywacyjnego charakteru wynagrodzeń nauczycieli, zwiększenie roli doskonalenia umiejętności zawodowych nauczycieli zgodnie z potrzebami uczniów, poprawę organizacji pracy szkoły oraz włączenie rodziców w sprawy istotne dla szkoły w szerszym niż dotychczas zakresie”.

Założenia do projektu nowelizacji ustawy Karta Nauczyciela można przeczytać

- rejestr zmian TUTAJ,

- projekt z 12 lipca br. TUTAJ.

W kwietniu Związek Nauczycielstwo Polskiego zaopiniował projekt założeń projekt ustawy o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela, przesłany przez ministerstwo edukacji 21 marca br. (projekt ten różni się od założeń przyjętych przez rząd w lipcu). Opinia ZNP dostępna jest TUTAJ.

Źródło: ZG ZNP

Zarząd Oddziału
śr, 31 lipca 2013 14:32
Data ostatniej edycji: śr, 31 lipca 2013 14:39:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę