Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapraszamy do udziału w projekcie unijnym pt. „Czas na liceum!”

Uprzejmie informujemy, iż w lipcu br. rozpoczął się nabór uczestników do projektu pt. „Czas na liceum!” realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego Oddział w Ostrołęce w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do Biura Projektu które znajduje się w Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19, 18-402 Łomża. Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. kom.: 663 310 612, 880 002 158, tel./fax: (29) 769 15 26.


BEZPŁATNE KSZTAŁCENIE

REKRUTACJA TRWA

DO 15 WRZEŚNIA 2013

 

LINK: http://sigie.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-projekcie/

 

 

Zarząd Oddziału
pon, 26 sierpnia 2013 17:12
Data ostatniej edycji: pon, 26 sierpnia 2013 18:01:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę