Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

SŁAWIEC PAMIĘTAMY!!!

We wtorek 23 lipca 2013 roku członkowie Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży oraz gminy Nowogród, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu, przedstawiciele Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej w Nowogrodzie, a także mieszkańcy Sławca złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej /23.07.1943 rok/. W ten sposób uczczono 70 rocznicę mordu i oddano hołd ofiarom.

Cześć Ich pamięci!!! 

Zarząd Oddziału
so, 27 lipca 2013 10:50
Data ostatniej edycji: so, 27 lipca 2013 11:35:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę