Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Łomża - Stara Łomża - Łomża

cz, 01 lipca 2004 08:18

Trasa - około 10 km. - jest pomysłem na powitanie Łomży, lub nowego sezonu. Kiedy mamy mało czasu, lub nie wiemy ile sił nam pozostało po zimie możemy wybrać się krótką wycieczkę do pieleszy naszego miasta.

Łomża - Zawady - Pniewo - Łomża

pon, 21 czerwca 2004 14:57

Wyjeżdżamy z Łomży od strony osiedla Południe w kierunku wsi Zawady, po kilkuset metrach jesteśmy już pośród pól. Drogą z płyt betonowych mijamy przedmieścia Łomży i przed samymi Zawadami skęcamy w lewo szosą na Mężenin.

Łomża - Drozdowo - Bronowo - Pniewo - Łomża

pon, 21 czerwca 2004 11:50

Trasa okrąża dolinę Narwi na odcinku kilkunastu kilometrów od Łomży do Bronowa. Od Piątnicy jedziemy północnym brzegiem rzeki, czasami oddalając się od niej. W Bronowie przekraczamy rzekę po drewnianym moście. Dalej południową krawędzią doliny wracamy w kierunku Łomży.

Z Przylądka Północy do Aten przez Łomżę... rowerem

cz pt, 09 czerwca 2006 09:27

Europejska Federacja Cyklistów od kilku lat buduje europejską sieć szlaków rowerowych - EuroVelo. Jedna z takich ścieżek rowerowych - mierząca niemal 6 tysięcy kilometrów wytyczana jest właśnie w regionie. Szlakiem Wschodnioeuropejskim można będzie dojechać z Przylądka Północny aż do Aten w Grecji. Łącznie szlak liczy sobie 5 964 km.

Łomża – Giełczyn – Szumowo Bacze Mokre – Wygoda – Bacze Suche – Giełczyn – Łomża

mm śr, 06 lipca 2005 19:48

Wariant dłuższy 65 km Wariant krótszy 40 km

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę