Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Rower górski

Sugerowanie się nazwą jest jak najbardziej słuszne. Rower górski, ze względu na szeroki zakres przełożeń, odpowiednie ogumienie i pozycję jeźdźca jest dostosowany do jazdy w terenie, gdzie występują duże różnice poziomów. Jeśli będziemy podjeżdżać, zjeżdżać i jeździć po miękkim podłożu potrzebujemy właśnie takiego roweru. Jazda w terenie da nam się mocno we znaki, jeśli nasza maszyna nie będzie wyposażona w amortyzację. Amortyzator w przednim widelcu to podstawa, a ideał to tzw. „full” czyli amortyzacja z przodu i z tyłu.

Jednak, nie dajmy się skusić na „fulla” za kilkaset złotych. Niestety, takie oferty to tylko imitacje pełnowartościowego roweru z amortyzacją i nie zapewniają, ani poprawnego działania, a co gorsze podstawowego bezpieczeństwa.
Trzeba podkreślić , że rower górski mimo pewnych niedogodności, np. w jeździe po szosie, jest najbardziej wszechstronnym jednośladem jaki możemy nabyć i chyba to powoduje, że jest najczęściej kupowany sprzętem w naszym kraju.
Jeśli planujesz zakup takiego sprzętu, a chcesz jeździć nim w miarę bezawaryjnie i bezpiecznie przygotuj się na wydatek minimum 1000 zł. Co prawda oferta rynkowa obejmuję znacznie tańszy sprzęt, jednak taka oszczędność może okazać się mało rozsądna. Gwarancja w rowerach nie obejmuję właściwie żadnego elementu, który podlega naturalnemu zużyciu i rozregulowywaniu się, więc każda naprawa może na sporo kosztować jeśli nasz jednoślad jest złożony z kiepskiej jakości elementów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę