Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Rower trekkingowy/crossowy

Trekking i cross to sprzęt bardzo do siebie podobny, z tą różnica, że rowery crossowe pozbawione są dodatkowego osprzętu, który posiadają trekkingi tj. błotniki, lampki z przodu i z tyłu, bagażnik, stopka. Podstawowa różnica pomiędzy tego typu rowerami, a tzw. „góralami”, to większe koła.

Powodują one, że jedzie się lżej i szybciej. Jednak mają też pewne wady. Węższe opony i duże koła nie nadają się za dobrze do jazdy w piachu i szybkich manewrów pomiędzy drzewami na leśnym lub górskim szlaku. Inną cechą tych rowerów jest komfortowa, wyprostowana pozycja jadącego. Jeśli nie planujemy wypadów w bardzo trudny, zróżnicowany, piaszczysty teren, a preferujemy przejażdżki po twardych bezdrożach lub słabszej jakości asfaltowych drogach, rower trekkingowy lub crossowy to idealny wybór.
Zakup crossa lub trekkinga to wydatek podobnej wielkości, co „górala”. Rower trekkingowy, ze względu na dodatkowy osprzęt może być odrobinę droższy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę