Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

KW Unia Wolności

cz cz, 06 maja 2004 06:19

KW Samoobrona RP

cz cz, 06 maja 2004 06:17

KW Unia Polityki Realnej

cz cz, 06 maja 2004 06:17

KW Prawo i Sprawiedliwość

cz cz, 06 maja 2004 06:15

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

cz cz, 06 maja 2004 06:15

KW Liga Polskich Rodzin

cz cz, 06 maja 2004 06:14

KW Inicjatywa dla Polski

cz cz, 06 maja 2004 06:13

KW Platforma Obywatelska

cz cz, 06 maja 2004 06:12

Z PSL-em do Brukseli

cz śr, 05 maja 2004 09:05

Wojciech Dzierzgowski z Łomży jest kandydatem nr 2 do parlamentu Europejskiego z Listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Liderem ludowców w północno-wschodniej Polsce jest Stanisław Żelichowski były psl-owski minister ochrony środowiska pochodzący z Olsztyna, a tuż za nim Wojciech Dzierzgowski – wiceprezes partii w podlaskim i były dyrektor łomżyńskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dwóch z Łomży na liście Samoobrony

cz wt, 04 maja 2004 21:40

Samoobrona obok Platformy Obywatelskiej wystawi dwóch kandydatów z Łomży na listach do Parlamentu Europejskiego. We wtorek oficjalnie partia Andrzeja Leppera przedstawiła swoich kandydatów w okręgu wyborczym nr 3 – obejmującym województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie. Z Łomży znaleźli się na niej Wojciech Babiński – magister ekonomii (miejsce nr 5) i Zenon Zawadzki mgr zarządzania i marketingu (miejsce nr 9)

Z PSLem do Brukseli

cz wt, 27 kwietnia 2004 07:04

Do końca tygodnie Polskie Stronnictwo Ludowe ustali ostateczną listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego z regionu. Ma na niej znaleźć się 10 nazwisk. Już wiadomo, że liderem będzie Stanisław Żelichowski były psl-owski minister ochrony środowiska pochodzący z Olsztyna. Organizacje partyjne z obu województwa – warmińsko-mazurskiego i podlaskiego ustaliły także, że każda z nich wystawi po 5. kandydatów. Na razie nie wiadomo, czy na liście będzie kandydat związany z Łomżą.

Pędziński piąty, a Jarota szósty

cz wt, 27 kwietnia 2004 06:09

Prawo i Sprawiedliwość oraz Liga Polskich rodzin oficjalnie zaprezentowały swoje listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym obejmujący województwa warmińskio-mazurskie i podlaskie. Na obu listach jest po jednym kandydacie z Łomży. Z PISu z piątego miejsca na liście startuje dr Waldemar Pędziński – były dyrektor szpitala w Łomży, były radny Łomży i obecny rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży. Na liście Ligi – na szóstym miejscu - znalazł się zaś lider tego ugrupowania w mieście – przewodniczący Rady Miasta Łomży Jan Jarota.

Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

cz pt, 23 kwietnia 2004 13:32

Ujawnił się kolejny łomżyński kandydat na deputowanego w Brukseli. Z listy Ligi Polskich Rodzin w czerwcowych wyborach do Europarlamentu ma wystartować Jan Jarota.

Dr Pędziński do europarlamentu?

cz wt, 13 kwietnia 2004 18:34

Dr Waldemar Pędziński, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży, znalazł się na liście kandydatów na kandydatów na eurodeputowanych Prawa i Sprawiedliwości. Na razie nie wiadomo, z którego miejsca Pędziński będzie startował. Na przygotowanej przez PiS liście kandydatów w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie jest 10 nazwisk.

Kandydaci PO w wyborach do Parlamentu Europejskiego:

cz śr, 07 kwietnia 2004 08:40

okręg 3 podlaskie i warmińsko-mazurskie

« · «« · 1 · 2 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę