Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Święta na drogach w regionie

Tegoroczne święta mijają spokojnie - oceniają policjanci. Na drogach było mniej wypadków niż zwykle, ale prawdziwą plagą są pijani kierowcy i piraci drogowi. Od niedzieli w naszym regionie doszło do 4 wypadków. To znacznie mniej niż w przeciętny weekend. Najtragiczniejszy wypadek wydarzył się w nocy w okolicach Bielska Podlaskiego. 26-letni kierowca opla vectry, którym jechało 6 osób, nie zachowując ostrożności na łuku drogi stracił panowanie nad autem, następie zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Wypadku nie przeżył 16-letni pasażer Pozostali mężczyźni trafili do szpitala.

W ciągu ostatnich 2 dni policjanci z drogówki zatrzymali ponad 30 pijanych kierowców. Prawie 3 promile wykazał alkomat w wigilijne popołudnie u Litwina, kierowcy TIR-a. Policjanci zatrzymali go w centrum Suwałk. Dzisiejszej nocy w Białymstoku na ulicy Wysockiego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobowe peugeot. Badanie alkomatem 41-letniego kierowcy auta wykazało 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci z drogówki ukarali też kilkudziesięciu kierowców, którzy przekroczyli dozwolona prędkość.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę