Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Koniec procesu założyciela suwalskiej szkoły tańca

Zakończył się proces założyciela suwalskiej szkoły tańca - Jarosława P. i instruktora tańca z Łomży - Dariusza S. Sąd nie wydał dziś jednak wyroku, ogłosi go 28 grudnia. Mężczyźni oskarżeni są o zgwałcenie młodej suwalczanki i gwałt zbiorowy. Kobieta ma dzisiaj 23 lata. W prokuraturze zeznała, że pierwszy raz Jarosław P. zgwałcił ją, gdy miała 16 lat i zaczęła uczęszczać na organizowane przez niego kursy tańca. W gwałcie zbiorowym brał udział instruktor tańca z Łomży - Dariusz S. Oskarżeni twierdzili, że są niewinni.

Nie wiadomo jakiej kary zażądał dziś dla nich prokurator. Sędzia Ryszard Filipow tłumaczy, że nie może podać tego do publicznej wiadomości, ze względu na charakter sprawy. Od początku proces toczył się bowiem za zamkniętymi drzwiami. Sąd wyda wyrok 28 grudnia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę